Odchudzanie

Dieto! „…nie jest z ciebie znowu taki cud…”

Słowa z piosenki Marka Grechuty idealnie odnoszą się do wszelkich cudownych diet, quasi-medycznych kuracji, które współcześnie proponuje się osobą mającym problemy z nadwagą. Zdesperowani, często impulsywnie decydujemy się na wręcz absurdalne sposoby zmian wyglądu, rzadko przewidując konsekwencje tych działań. Tymczasem rynek bezwzględnie i bezlitośnie wykorzystuje naszą naiwność, by wypromować „absolutnie nowe”, „rewelacyjnie” i „jedyne, niosące trwały skutek” diety, suplementy, zioła, eliksiry czy kolejne, niebezpieczne dla organizmu, niemedyczne urządzenia masujące. Niestety, sezonowe diety i modne terapie nie znajdują żadnego naukowego wytłumaczenia w zakresie właściwego funkcjonowania organizmu i zachodzących w nim procesów. Często też negatywnie wpływają na nasze zdrowie, niszcząc narządy wewnętrzne i gwarantując efekt jo-jo.

Jak to działa?

Program królów – to autorski, kompleksowy, plan odchudzania i kształtowania figury. Od dziesięciu lat jego niezawodność potwierdzają opinie tysięcy zadowolonych i odchudzonych klientów. Długotrwałe rezultaty są możliwe dzięki sprawdzonej diecie, skutecznemu programowi oczyszczania organizmu za pomocą mieszanki ziołowej gonseen oraz masażom na posiadającym certyfikat medycznym urządzeniu rolletic. Program obejmuje ponadto wspomaganie organizmu za pomocą naturalnych preparatów, jak również pomoc i wsparcie za strony wykwalifikowanych doradców oczekujących na państwa w gabinetach sieci studio zdrowia w całej Polsce. Program królów traktuje organizm całościowo, wspomagając go i wzmacniając w trakcie redukcji kilogramów. Dostarcza mu niezbędne, wartościowe substancje, poprawia zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo, dzięki przyjemnym, relaksującym masażom, modelujemy sylwetkę, ujędrniamy skórę i niwelujemy wszelkie jej nierówności.

Nie szukaj „cudownych”, złudnych recept na odchudzenie. Poznaj Program Królów: zastosuj go i pokonaj nadwagę-zdrowo i przyjemnie.
Program królów to Twoja droga do zdrowia i urody

Program Królów nie ma nic wspólnego z żadną z diet proponowanych przez tworzone dla celów komercyjnych portale o zdrowiu, dietach czy pięknej sylwetce. Nie jest też kolejną próbą wmówienia ludziom, że posiłki powinni komponować tylko z białek czy wyłącznie z produktów charakterystycznych dla rejonów plaż południowych. To szansa na efektywne i bezpieczne schudnięcie z równoczesnym wzmocnieniem organizmu i modelowaniem sylwetki.

Ważne informacje
Schudnij na lata!

Oferujemy doświadczenie w walce z nadwagą i otyłością. Pierwsza wizyta GRATIS! Karnet 20 zabiegów: 200 pln / Karnet 10 zabiegów: 120 pln. 1 zabieg – 1 godzina masażu limfatycznego z instruktorem.  Szczegółowe informacje na temat Programu Królów znajdziecie Państwo w Studiu Zdrowia w Rudzie Śląskiej ul. Obr. Westerplatte 36 (Wirek) pod numerem Tel.: 721-519-850 i 695-555-804

Program Królów to:

 1. Nauka zdrowych nawyków żywieniowych na lata
 2. Smaczna i obfita dieta (więcej jesz, bardziej chudniesz)
 3. Wzmocnienie organizmu
 4. Relaksujące masaże na oryginalnym, certyfikowanym urządzeniu Rolletic
 5. Stały kontakt z konsultantami żywieniowymi
 6. Profesjonalne wsparcie i pomoc zespołu  konsultantów

Zalety Rolletic:

 1. Modelowanie sylwetki, zmniejszenie masy ciała i obwodu w pasie, udach, łydkach
 2. Ujędrnienie skóry, wzmocnienie mięśni
 3. Likwidacja obrzęków nóg
 4. Poprawa samopoczucia
 5. Likwidacja bezsenności i napięcia mięśni
 6. Odtoksycznianie organizmu!